Relfektor LED 50W – Bormann

19.90 
S'ka sasi

Konsumi: 50W
Tensioni i funksionimit : AC 220-240 V
Shkëlqimi: 4250 lumens

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BLF1300
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Konsumi: 50W
Tensioni i funksionimit : AC 220-240 V
Ngjya e dritës : E bardh natyrale
Shkëlqimi:  4250 lumens
Reziztentë ndaj ujit

Brendi

Bormann