Reshov 1500W – Bormann

14.90 
S'ka sasi

Fuqia: 1500W
Dimenzionet: 185mm
Ngjyra: bardhë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BEP1500

Përshkrimi

Fuqia: 1500W
Dimenzionet: 185mm
Ngjyra: bardhë

Brendi

Bormann