Roller 100mm polyester – ZIMA

1.79 
Ka sasi

Përdoren për veshjet përfundimtare dhe shpesh janë të dobishëm vetëm për përdorim të vetëm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 419649
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Roller poliestër janë projektuar për detyra të pakërkueshme dhe për shkak të absorbueshmërisë më të dobët përdoren për veshjet përfundimtare dhe shpesh janë të dobishëm vetëm për përdorim të vetëm, p.sh. për aplikimin e bitumit, rrëshirave epokside, abetareve, bojrave dispersioni etj. Për shkak të çmimit të ulët ato përdoren shpesh nga përdoruesit hobi për kryerjen e punëve më të vogla.

Dimesionet: 100x17x11 mm

Brendi

ZIMA