Roller 250mm textile – ZIMA

4.99 
Ka sasi

Roller nga tekstilit janë më të përshtatshmet për shpërndarje dhe bojëra latex.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 419593
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Roller nga tekstilit janë më të përshtatshmet për shpërndarje dhe bojëra latex.

Dimesionet: 250x56x17 mm

Brendi

ZIMA