Roller 250mm wool – ZIMA

5.50 
Ka sasi

Dimesionet: 250x40x20 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 419591
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Përdoret për shpërndarjen e bojrave, llaqeve, lidhësve dhe veshjeve të trasha.

Dimesionet: 250x40x20 mm

Brendi

ZIMA