Roller 250mm – ZIMA

7.90 
Ka sasi

Poliamidi është një fibër sintetike e cila është një nga fibrat sintetike më të mira për prodhimin e rrollerave.
Dimesionet: 250x53x21 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 419654
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Poliamidi është një fibër sintetike e cila është një nga fibrat sintetike më të mira për prodhimin e rrollerave.

Roller Polyamide përdoret për shpërndarje, latex, silikoni dhe bojra silikate. I mbushur dhe fibra më të gjata arrijnë rezultate të shkëlqyera në sipërfaqe të strukturuara dhe të vrazhda (p.sh. fasada), arrijmë rezultate të shkëlqyera në sipërfaqe të lëmuara.

Dimesionet: 250x53x21 mm

Brendi

ZIMA