Roller 50mm foam – ZIMA

0.60 
Ka sasi

Roller Foam është bërë nga shkumë cilësore mesatare e cila ka një densitet të lartë për metër kub (33 kg/m3).

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 420636
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Roller Foam është bërë nga shkumë cilësore mesatare e cila ka një densitet të lartë për metër kub (33 kg/m3). Për shkak të kësaj veçorie, ajo është projektuar kryesisht për përdoruesit kërkues shtëpiak ose përdoruesit që kërkojnë shkumë të disponueshme. Shkuma është gjithashtu rezistente ndaj tretësve, por jo shumë agresive. Roli është i përshtatshëm për llakimin dhe lyerjen e metaleve, drurit dhe sipërfaqeve të tjera shumë të lëmuara.

Dimesionet: 50×15 mm

Brendi

ZIMA