Roller Fasade PROFESIONAL 250mm – ZIMA

6.90 
Ka sasi

Dimesionet: 250x53x17 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 419740
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Roli Fasade Professional është i veshur me shkumë, kështu që e aplikon mirë bojën në sipërfaqe të përafërt dhe mesatare.

Dimesionet: 250x53x17 mm

Brendi

ZIMA