Router 2000W – Bormann PRO

159.00 
S'ka sasi

Fuqia: 2000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 600-23000 rpm
Distanca: 12 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BRT2000

Përshkrimi

Fuqia: 2000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 600-23000 rpm
Distanca: 12 mm

Brendi

Bormann PRO