Rrafshues 800W 260 m/min, 75x457mm – GRAPHITE

59.00 
Ka sasi

Fuqia: 800 W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia pa ngarkesë: 260 m/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrim

Fuqia: 800 W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia pa ngarkesë: 260 m/min
Siperfaqja rrafëshese: 75×457 mm

Brendi

Graphite