Rrafshuese 240W, 125 mm – GRAPHITE

38.00 
S'ka sasi

Fuqia: 240 W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia pa ngarkesë: 12000 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 240 W
Tensioni: 230V – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia pa ngarkesë: 12000 rpm
Diametri rrafëshese: 125 mm

Brendi

Graphite