Rrafshuëse elektrike 135W – VERTO

19.00 
Ka sasi

Fuqia: 135W
Tensioni: 230V
Diametri: 187×90 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 135W
Tensioni: 230V
Diametri: 187×90 mm

Brendi

Verto