Rrjetë për dritare për insekte 80×160 cm

29.90 
S'ka sasi

Diemsioni: 80×160 cm
Materiali: Alumini
Pesha: 2.4 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPN3100

Përshkrimi

Diemsioni: 80×160 cm
Materiali: Alumini
Pesha: 2.4 Kg
Përshtatet lehtësisht me dimensionet tuaja
Sitë e pa djegur
Instalim i lehtë pa vida

Brendi

Bormann