Rrota e pare për iRobot

13.00 
Ka sasi

Rrota rezervë të iRobot Roomba

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4627596

Përshkrimi

Rrota rezervë të iRobot Roomba. E pajtueshme me iRobot® Roomba® 700, 800

Brendi

iRobot