Rrota per iRobot Seria S

7.00 
Ka sasi

Rrota rezervë të iRobot . E pajtueshme me robotët e Serisë s.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4662944

Përshkrimi

Rrota rezervë të iRobot . E pajtueshme me robotët e Serisë s.

Brendi

iRobot