Rryp për vegla pune – TOPEX

19.99 
Ka sasi

Materiali: Lekurë
Xhepa: 11
Mbajtës për çekan: 1

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Lekurë
Xhepa: 11
Mbajtës për çekan: 1

Brendi

Topex