Sajlle pllastike – ERAPLAST

1.70 7.90 
Ka sasi

Materiali: Plastik
Dimensionet: 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali: Plastik
Dimensionet: 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m

Informacion shtesë

Gjatësia

10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 5m

Brendi

Eraplast