Sandale pune S1 SRA – NEO TOOLS

19.90 
Ka sasi

Materiali: Lekurë
Nr: 40 – 44

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Lekurë
Nr: 40 – 45

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 44, 45

Brendi

Neo Tools