Sandale pune S1 SRC – NEO TOOLS

25.00 
Ka sasi

Materiali: Lekurë
Nr: 40 – 45

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Lekurë
Nr: 40 – 45

Sandale pune S1 SRC, këpucë të prodhuara sipas S1 SRC (SRC – rezistencë ndaj rrëshqitjes në dysheme qeramike të mbuluara me tretësirë ​​të dodecilsulfatit të natriumit (SLS) dhe dysheme çeliku të mbuluara me glicerol), rezistent ndaj konsumimit, vajit, benzinës dhe tretësve të tjerë organikë, antielektrostatike.

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 44, 45

Brendi

Neo Tools