Set aksesorë për burmashin – VERTO

10.99 
Ka sasi

Set 100 copë
Përfshin një grup copash, disqe prerëse, rrota bluarëse, prerëse dhe gurë bluarëse për përdorim me mini bluarëse

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G029

Përshkrimi

Set 100 copë
Përfshin një grup copash, disqe prerëse, rrota bluarëse, prerëse dhe gurë bluarëse për përdorim me mini bluarëse

Brendi

Verto