Set begs iRobot seria i

25.00 
Ka sasi

I pajtueshëm me të gjithë robotët e serisë Roomba i7 +
Qeset e mbyllura mbajnë 30 kosha papastërtish dhe mbeturinash për asgjësimin e lehtë pa re të pluhurit
Përshtatet në të gjithë modelet Clean Base Dis Automatik Disposing Dirt

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4626194

Përshkrimi

Rërmban gjithçka që ju nevojitet për të ruajtur performancën e pastrimit të robotit tuaj në një komplet të përshtatshëm
I pajtueshëm me të gjithë robotët e serisë Roomba i7 +
Pjesë autentike të prodhuara nga iRobot
Qeset e mbyllura mbajnë 30 kosha papastërtish dhe mbeturinash për asgjësimin e lehtë pa re të pluhurit
Përshtatet në të gjithë modelet Clean Base Dis Automatik Disposing Dirt

Brendi

iRobot