Set brusha iRobot seria e/i

33.00 
Ka sasi

Përmban gjithçka që ju nevojitet për të ruajtur performancën e pastrimit të robotit tuaj në një komplet të përshtatshëm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4624870

Përshkrimi

Përmban gjithçka që ju nevojitet për të ruajtur performancën e pastrimit të robotit tuaj në një komplet të përshtatshëm
Në përputhje me të gjithë robotët e serisë Roomba e & i
Pjesë autentike të prodhuara nga iRobot

Brendi

iRobot