Set çelesa torx bit socket set 9 cop

49.00 
Ka sasi

Për gidore: 1/2″
Madhësia: T25 / T60

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-712
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Për gidore: 1/2″
Madhësia: T25 / T60

Brendi

Neo Tools