Set çelësash 6 copë, 6-17mm – TOPEX

7.90 
Ka sasi

Madhësitë: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D655
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Madhësitë: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17 mm

Brendi

Topex