Set Filtera për fshesë iRobot Set seria 600

35.00 
Ka sasi

Ky komplet i rimbushjes ka gjithçka që ju nevojitet për të vazhduar me mirëmbajtjen e rregullt të robotit tuaj Roomba® 600 Series.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4501352

Përshkrimi

Ky komplet i rimbushjes ka gjithçka që ju nevojitet për të vazhduar me mirëmbajtjen e rregullt të robotit tuaj Roomba® 600 Series. Paketa përfshin mjet pastrimi të rrumbullakët, furçë anësore të rrotullimit, tre filtra AeroVac,, një furçë me qime dhe furçë rrahjeje. E pajtueshme vetëm me Serinë Roomba 600.

Brendi

iRobot