Set gidore 1/2″ – TOP TOOLS

8.00 
Ka sasi

Gidore: 1/2″
Gama punuëse: 10 , 11 , 12 , 13 , 15 , 17 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 38D143
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore: 1/2″
Gama punuëse: 10 , 11 , 12 , 13 , 15 , 17 mm

Brendi

Top Tools