Set gidore 24 copë – VERTO

16.50 
Ka sasi

Gidore: 1/4″
Bit: T10, T15, T20, T25, T30

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 66H624
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore: 1/4″
Bit: T10, T15, T20, T25, T30

Brendi

Verto