Set girdore 1/4″, 63 copë – NEO TOOLS

49.00 
S'ka sasi

Diametri: 1/4″
Gama e punës: 4 – 14 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-679
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri: 1/4″
Gama e punës: 4 – 14 mm

 

Brendi

Neo Tools