Set i bitav me kaçavidë 31 copë – VERTO

6.00 
Ka sasi

Gjatësia e bitav: 30 mm
Bitat të përfshirë:
H0.7, H0.9, H1.3, H1.5, H2, H2.5, H3, H4

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 66H619

Përshkrim

Set me kaçavidë VERTO, çeliku CrV, 31 copë. Në kuti të vogël, kompakte. Doreza me dy materiale , ergonomike përmirësojnë komoditetin e përdorimit. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Brendi

Verto