Set i burgiave 21cop – TOPEX

22.00 
Ka sasi

Madhësia: M3-M12
Diametri: 0.5-1.75

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 14A430
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Seti i burgiave TOPEX me 21 copë është zgjidhja perfekte. Paketimi përmban burgiat në madhësitë prej M3-M12, të bëra nga çeliku tungsteni me cilësi të lartë, në përputhje me DIN 352, i cili garanton besueshmëri.Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex