Set i çelësave , 5 copë – NEO TOOLS

54.90 
Ka sasi

Madhësit: 9 x 12 mm , 13 x 15 mm , 14 x 17 mm , 16 x 18 mm , 19 x 22 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 09-176
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Madhësit: 9 x 12 mm , 13 x 15 mm , 14 x 17 mm , 16 x 18 mm , 19 x 22 mm

Brendi

Neo Tools