Set i çelësave 6 copë 8-17mm -TOPEX

7.99 
Ka sasi

Gama punuëse: 8 , 10 , 12 , 13 , 14 , 17 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D755
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gama punuëse: 8 , 10 , 12 , 13 , 14 , 17 mm

Brendi

Topex