Set i çelësave NEO

25.00 
Ka sasi

Set i qelësave NEO, set i qelësave të mbyllu përfshin 8 çelësa me madhësi (6 deri 22 mm) të prodhuara në përputhje me DIN 838.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-233
Kategoritë: , ,
Etiketimet:

Përshkrim

Set i qelësave NEO, set i qelësave të mbyllu përfshin 8 çelësa me madhësi (6 deri 22 mm) të prodhuara në përputhje me DIN 838. Cilësia e çelikut me cilësi të lartë të kromit garanton qëndrueshmëri për shumë vite të përdorimit të çelësave. Mjetet dorëzohen në tabaka të përshtatshme plastike të formuar që i përshtatet veglave. Besueshmëria e produktit konfirmohet me 25 vjet garanci. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools