Set i çelsave 1/2″ 38 cop

139.00 
Ka sasi

HEX = H7, H10, H11, H13, H14, H17, H19, H22, H24
STAR = TS10, TS15, TS20, TS25, TS27, TS30, TS40, TS45, TS50

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-710
Kategoritë: , ,
Etiketimet:

Përshkrimi

HEX = H7, H10, H11, H13, H14, H17, H19, H22, H24
STAR = TS10, TS15, TS20, TS25, TS27, TS30, TS40, TS45, TS50

Brendi

Neo Tools