Set i çelsave 34 copë 1/4 ” – NEO TOOLS

40.00 
Ka sasi

Set NEO 1/4″ përfshin 34 copë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-601
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore: 1/4″
Çelësa: hexagonal; 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
Mbajtëse për bita
Shtesë: 75 , 150 mm
Bita: 4.5, 6.5, 8 mm
Addaptera për gidore: 2

Brendi

Neo Tools