Set i çelsave 6 cop 3/8″- 2-10mm

26.00 
Ka sasi

Kompleti i nxjerrësve të bulonav NEO 3/8″ përfshin 6 ekstraktues me gjatësi 60 mm. Ato përdoren për të hequr vida me koka të këputura.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 09-605
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Kompleti i nxjerrësve të bulonav NEO 3/8″ përfshin 6 ekstraktues me gjatësi 60 mm. Ato përdoren për të hequr vida me koka të këputura. Madhësitë popullore M5 deri M20. Prodhuar nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Produkti i dorëzuar në raste praktike, plastike. Marka NEO përmbush kërkesat e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools