Set i çelsave M3-M12 32cop

41.00 
Ka sasi

Madhësia: M3-M12
Diametri: 0.5-1.75

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 14A426
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Madhësia: M3-M12
Diametri: 0.5-1.75

Brendi

Topex