Set i danave 125 mm – TOPEX

10.90 
Ka sasi

Danatë precize TOPEX t përmban pesë dana më të gjithanshme. Secila prej tyre është bërë prej çeliku të ngurtësuar, duke shtuar gjithashtu sipërfaqe prerjeje të ngurtësuara me induksion.
Dorezat ergonomike të mbuluara me material kundër rrëshqitjes sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D755
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Danatë precize TOPEX t përmban pesë dana më të gjithanshme. Secila prej tyre është bërë prej çeliku të ngurtësuar, duke shtuar gjithashtu sipërfaqe prerjeje të ngurtësuara me induksion.
Dorezat ergonomike të mbuluara me material kundër rrëshqitjes sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Produkti i përshtatet në mënyrë të përkryer dorës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex