Set i danave te rrymës NEO, 3 copë

33.00 
S'ka sasi

Set: 3 copë Dimensionet: 1 x 180 mm 1 x 160 mm 1 x 200 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-251
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Set: 3 copë Dimensionet: 1 x 180 mm 1 x 160 mm 1 x 200 mm

Brendi

Neo Tools