Set i kaçavidave 7 copë, NEO

19.00 
Ka sasi

Set I kaçavidave NEO, këto kaçavida janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të fortë S2. Majet e kaçavidave trajtohen me nxehtësi për të siguruar rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-232

Përshkrimi

Set I kaçavidave NEO, këto kaçavida janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të fortë S2. Majet e kaçavidave trajtohen me nxehtësi për të siguruar rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC. Kaçavidët përmbajnë pjesë magnetike, të forcuara. Forma tre-lobulare e trajtuar me pjesën e përparme të gishtit zvogëlon përpjekjet e dorës gjatë punës dhe lehtëson rrotullimin. Dorezat e materialeve parandalojnë rrëshqitjen në dorë, gjithashtu është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Mjetet dorëzohen në tabaka të përshtatshme plastike të formuar që i përshtatet veglave. Cilësia e mjeteve konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools