Set i kaçavidave 8 copë

19.00  16.99 
Ka sasi

Materiali: Çelik S2
Doreza: AntiSlip
Seti përshfin 8 kaçavida

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Mbetet deri në fund të ofertës

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 04-207
Etiketimet:

Përshkrimi

Ky SET NEO përfshinë 8 kaçavida. Boshti kryesorë i kaçavidës është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Po ashtu, është trajtuar me nxehtësi për të marrë fortësi të përshtatshme dhe rezistencë ndaj lakimit. Dy dorezat materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, gjithashtu është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave.

Brendi

Neo Tools