Set i kaçavidave Topex, 9 copë

15.99 
Ka sasi

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 39D930

Përshkrimi

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY. Në secilin prej nëntë kaçavidave, trupi (shufra) është bërë prej çeliku të vjetër të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Trajtimi ergonomik i plastikës është i veshur me material anti-slip dhe mundëson rehati dhe siguri gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex