Set i kaqavidave 8 cop – TOPEX

27.99 
Ka sasi

Një grup i kaçavidave 1000V TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili prej shtatë vidave kaçavidë është prej çeliku vanadium me cilësi të lartë, të izoluar.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 39D674

Përshkrimi

Një grup i kaçavidave 1000V TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili prej shtatë vidave kaçavidë është prej çeliku vanadium me cilësi të lartë, të izoluar.
Përveç kësaj, përfshihet një testues i instalimeve elektrike 125-250V. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me materiale pa shqip siguron rehati dhe siguri gjatë punës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex