Set i qelësav 6cop – NEO

20.00 
Ka sasi

Madhësia: 10-12-13-15-17-19 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 09-115
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Seti i çelësave të kombinimit NEO përmban 6 çelësa në madhësi popullore (nga 10 deri në 19 mm). Qleliku me cilësi të lartë krom-vanadium garanton qëndrueshmëri afatgjatë.
Gama e madhe e lëvizjes së kokës (220 °) lehtëson punën në vendet me vështirësi. Mjetet furnizohen në një rast praktik me madhësi të shtypura të çelësave, gjë që i bën ato më të lehta për tu organizuar

Brendi

Neo Tools