Set i veglave të punës 74 copë – BORMANN

39.90 
S'ka sasi

Set i veglave të punës 74 copë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BHT1000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

•1 palë doreza
•1 Gërshërë
•40 copë: Set i bulonave
•1 Sharrë: 15 cm
•1 Çekiç
•1 Metër: 3m
•1 Stilolaps elektrik
•1 Skallper
•1 Izolues elektrik
•1 Dana
•2 Kaçavida 1xPH 1xSL6x100
•1 Mbajtës bitav
•8 Imbulsa 2-6 mm
•6 Kaçavida precize
•10 Bita

Brendi

Bormann