Set kaçavida 18 copë – ISKRA

11.90 
S'ka sasi

SET KAÇAVIDASH HTS-18, 18-pjesësh
• 8 copë të kaçavidave me kokë magnetike
• 10 copë të kaçavidave precize

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561347

Përshkrimi

SET KAÇAVIDASH HTS-18, 18-pjesësh
• 8 copë të kaçavidave me kokë magnetike
• 10 copë të kaçavidave precize
Kaçavida me kokë magnetike:
PH (+) Rrethore/Cross
• 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm
SL (-) Të rrafshët/Slot
• 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm
Kaçavida precize:
PH (+) Rrethore/Cross
• 00x50mm / 0x50mm
SL (-) Të rrafshët/Slot
• 2×50 / 2.5x50mm / 3x50mm
T Torx
• T6, T7, T8, T9, T10
• Krom-vanadium çelik
• Paketimi: blister
• Dimensionet blister (në mm):
313 (GJ) x 70 (GJ) x 382 (L)
Paketimi jashtë ambalazhit
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm:
3830042564294
• Dimensionet e kutisë (në mm):
400 (GJ) x 330 (GJ) x 390 (L)
• Sasia: 6 copë/karton
• Neto pesha: 6,5 kg
• Bruto pesha: 7,0 kg

Brendi

ISKRA