Set kaçavida 58 copë – ISKRA

14.99 
S'ka sasi

SET KAÇAVIDASH ME SHTOJCA HTS-58

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561354
Etiketimet:

Përshkrimi

SET KAÇAVIDASH ME SHTOJCA HTS-58
H Inbus
• 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 5.5 / 6
PH (+) Rrethore
• 0 / 2×1 / 2×2 / 2×3
T Torx
• 10 / 15 / 20 / 25 / 27 / 30 / 40
PZ Yjore
• 0 / 2×1 / 2×2 / 2×3
PZ2 Yjore
• 7×2
SL (-) Të rrafshët
• 3 / 4 / 2×5 / 2×6 / 7
M çelësa bashkangjitës
• 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11
• 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16
•Dorezë për kaçavida me gedore
• Vazhdues fleksibil
• Paketimi: blister
• Dimensionet blister (në mm):
232 (GJ) x 40 (GJ) x 330 (L)
Paketimi jashtë ambalazhit
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm:
3830042564317
• Dimensionet e kutisë (në mm):
355 (GJ) x 250 (GJ) x 310 (L)
• Sasia: 20 copë/karton
• Neto pesha: 13,8 kg
• Bruto pesha: 14,8 kg

Brendi

ISKRA