Set kaçavida 6 copë – ISKRA

5.50 
S'ka sasi

SET KAÇAVIDASH 6-pjesësh me kokë magnetike

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561330
Etiketimet:

Përshkrimi

SET KAÇAVIDASH 6-pjesësh me kokë magnetike
PH (+) Rrethore
• 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm
SL (-) Të rrafshët
• 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm
• Krom-vanadium çelik
• Paketimi: blister
• Dimensionet blister (në mm):
200 GJ x 40 (GJ) x 295 (L)
Paketimi jashtë ambalazhit
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm:
3830042564300
• Dimensionet e kutisë (në mm):
430 (GJ) x 380 (GJ) x 330 (L)
• Sasia: 24 copë/karton
• Neto pesha: 9,0 kg
• Bruto pesha: 10,0 kg

Brendi

ISKRA