Set kaçavida 8 copë – ISKRA

12.90 
S'ka sasi

SL (-) Të rrafshët
• 6x150mm / 5x100mm / 5x75mm / 3x75mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564676

Përshkrimi

SL (-) Të rrafshët
• 6x150mm / 5x100mm / 5x75mm / 3x75mm
PH (+) Rrethore
• 2x150mm / 1x100mm / 1x75mm / 0x75mm
• Krom-vanadium çelik
• Paketimi: kuti
• Dimensionet e kutisë (në mm):
155 (GJ) x 33 (GJ) x 260 (L)
Paketimi jashtë ambalazhit
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm:
3830042564683
• Dimensionet e kutisë (në mm):
340 (GJ) x 290 (GJ) x 380 (L)
• Sasia: 20 copë/karton
• Neto pesha: 12 kg
• Bruto pesha: 13 kg

Brendi

ISKRA