Set me bita 15 copë – VERTO

6.00 
Ka sasi

Gjatësia: 25 – 50 mm
Diametri: 1/4″
Llojet:
25 MM – 3 X PH, 3 X PZ, 4 X TX / 50 MM – 3 X PH, 2 X PZ

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 66H602

Përshkrim

Gjatësia: 25 – 50 mm
Diametri: 1/4″
Llojet:
25 MM – 3 X PH, 3 X PZ, 4 X TX / 50 MM – 3 X PH, 2 X PZ

Brendi

Verto